- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MAZAK
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MAZAK FH 580/40
Horizontální obráběcí centrum CNC MAZAK FH 580/40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 35 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 710 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 660 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL M PLUS | |













































