- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MAZAK
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MAZAK PFH-4800
Horizontální obráběcí centrum CNC MAZAK PFH-4800
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 30 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 80 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 25000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 1000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 1000 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 1000 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZATROL PC FUSION 640 M | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |










































