- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MITSUI SEIKI
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MITSUI SEIKI HR-3C
Horizontální obráběcí centrum CNC MITSUI SEIKI HR-3C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 406.4 mm |
| Šířka pracovního stolu | 406.4 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 45 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 502.9 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 403.9 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 584.2 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 11 M | |










































