- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MORI SEIKI
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MORI SEIKI NH-5000/40 DCG
Horizontální obráběcí centrum CNC MORI SEIKI NH-5000/40 DCG
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 60454 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 500.4 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500.4 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 499 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 22.4 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 180 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 14000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 729 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 729 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 850.9 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 833.1 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 833.1 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 833.1 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| MORI SEIKI CNC CONTROL | |
| Otočný pracovní stůl | |

















































