- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MORI SEIKI
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MORI SEIKI SH 8000
Horizontální obráběcí centrum CNC MORI SEIKI SH 8000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 37 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 150 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1080 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1200 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Osvětlení | |












































