- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC OKAMOTO
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC OKAMOTO HMC-3000
Horizontální obráběcí centrum CNC OKAMOTO HMC-3000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 71053 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2997.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 800.1 mm |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 4500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 3048 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1727.2 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Fanuc FANUC 16i-M CNC 2004 | |
| Připojení USB | |
| CNC naklápěcí stůl - synchronní osa | |


















































