- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC OKUMA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC OKUMA MA-600HII
Horizontální obráběcí centrum CNC OKUMA MA-600HII
| Čistá cena | 2807820 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra OKUMA › |
| Výrobce | OKUMA › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1200 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 30 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 6000 1/min |
| Minimální vzdálenost od stolu k ose vřetena | 50 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu k ose vřetena | 950 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 900 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 1000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 1000 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 1000 mm/s |
| Hmotnost stroje | 24.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC OSP-P300MA | |
| Palet | |
| Otočný pracovní stůl | |























































