- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC OKUMA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC OKUMA PALETIZADO MA-60HB
Horizontální obráběcí centrum CNC OKUMA PALETIZADO MA-60HB
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 630 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1200 kg |
| Počet rotačních rychlostech vřetena | 5000 ks |
| Minimální posuv v ose X | 1000 mm/s |
| Minimální posuv v ose Y | 800 mm/s |
| Minimální posuv v ose Z | 810 mm/s |
| Výška stroje | 3460 mm |
| Délka stroje | 6000 mm |
| Šířka stroje | 3290 mm |
| Hmotnost stroje | 24000 t |
Zařízení | |
|---|---|
| OKUMA CNC Okuma OSP U100M | |
















































