- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC SW.
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC SW. BA400-2
Horizontální obráběcí centrum CNC SW. BA400-2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7008 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální vzdálenost od stolu k ose vřetena | 17500 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840D | |
















































