- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC TOYODA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC TOYODA FA 630
Horizontální obráběcí centrum CNC TOYODA FA 630
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | South Carolina |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 629.9 mm |
| Šířka pracovního stolu | 629.9 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1299.5 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 22.4 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 14000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 849.9 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 749.8 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 500 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 500 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 500 mm/s |
| Výška stroje | 3632.2 mm |
| Délka stroje | 5740.4 mm |
| Šířka stroje | 3657.6 mm |
| Hmotnost stroje | 16 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 15 M | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |









































