- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC TOYODA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC TOYODA FH 55
Horizontální obráběcí centrum CNC TOYODA FH 55
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | South Carolina |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 551.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 551.2 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 120 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 5000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 711.2 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 711.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 561.3 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 250.2 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 250.2 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 250.2 mm/s |
| Hmotnost stroje | 9.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 11 M | |
| Otočný pracovní stůl | |
| Otočný stůl CNC - synchronní osa | |
| Osvětlení | |









































