- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA W 160 HB - NC
Horizontální vyvrtávačka ŠKODA W 160 HB - NC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Stroj rozebrat |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 160 mm |
| Délka pracovního stolu | 8000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 35 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 52 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1000 1/min |
| Maximální vřeteníku cestovní | 3000 mm |
| Maximální délka zdvih vřetena | 1600 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 8000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Výška stroje | 7500 mm |
| Délka stroje | 16000 mm |
| Šířka stroje | 11500 mm |
| Hmotnost stroje | 140 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 850 M | |
| CNC řízení | |
| Otočná hlava (2 osy) | |
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |
| Plynulé nastavení otáček vřetena | |
| Otočný stůl | |
| Technická dokumentace | |


























































