- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA W160 HC
Horizontální vyvrtávačka ŠKODA W160 HC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Stroj rozebrat |
| Skladové číslo | 121 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 160 mm |
| Délka pracovního stolu | 11000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 75 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 11000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Délka pojezdu osy X (ruční posuv) | 11000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (ruční posuv) | 4000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (ruční posuv) | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 125 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Simens 840D | |
| Digitální indikace polohy | |
| NC řízení | |
| CNC řízení | |
| Otočná hlava (1 osa) | |
| Otočná hlava (2 osy) | |
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |
| Plynulé nastavení otáček vřetena | |
| Dráha vřetene | |
| Otočný pracovní stůl (1 osa) | |
| Otočný pracovní stůl (2 osy) | |
| Rychloposuv stolu | |
| Byt strojní svěrák | |
| Hřídel vice | |
| Otočný stůl | |
| Naklápěcí otočný stůl | |
| Zadní sloupek | |
| Redukční pouzdra pro vřeteno | |
| Vibroisolators | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |

































































