- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA W200H
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Stroj unplugged |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 200 mm |
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 10000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1600 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































