- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA
- ›
- Horizontální vyvrtávačky ŠKODA WI 130
Horizontální vyvrtávačka ŠKODA WI 130
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 3302 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 900 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 40640 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 50800 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































