- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky MITSUBISHI
- ›
- Horizontální vyvrtávačky MITSUBISHI MAF–240/180 B
Horizontální vyvrtávačka MITSUBISHI MAF–240/180 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Georgia |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 10197 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 180.1 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 55.2 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 4 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 15001.2 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 5999.5 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1198.9 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 166.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 166.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 83.4 mm/s |
| Výška stroje | 10899.1 mm |
| Hmotnost stroje | 90 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18i-MB | |
| CNC řízení | |



















































