- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky MITSUBISHI
- ›
- Horizontální vyvrtávačky MITSUBISHI MAF-RS 150 B
Horizontální vyvrtávačka MITSUBISHI MAF-RS 150 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 149.9 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 22.4 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 3 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 9982.2 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1981.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 698.5 mm |
| Hmotnost stroje | 49.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 16i | |
| CNC řízení | |
























































