- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky Piani in Ghisa
- ›
- Horizontální vyvrtávačky Piani in Ghisa 2.000 x 6.000 mm
Horizontální vyvrtávačka Piani in Ghisa 2.000 x 6.000 mm
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 6000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Výška stroje | 400 mm |
| Délka stroje | 6000 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































