- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky SCHIESS
- ›
- Horizontální vyvrtávačky SCHIESS FRORIEP OFBW 180
Horizontální vyvrtávačka SCHIESS FRORIEP OFBW 180
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Київська область |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 180 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 1.6 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 12000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 4500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 46.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 46.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 46.7 mm/s |
| Výška stroje | 9000 mm |
| Délka stroje | 18000 mm |
| Šířka stroje | 10000 mm |
| Hmotnost stroje | 100 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 880 M | |
| CNC řízení | |











































