- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TITAN-PAMA
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TITAN-PAMA AFP 200
Horizontální vyvrtávačka TITAN-PAMA AFP 200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 1020-14168 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 203.2 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 75 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1200 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 9000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 2950 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 133.3 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 100 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 66.7 mm/s |
| Celkový příkon | 165 kW |
| Délka stroje | 15000 mm |
| Šířka stroje | 5500 mm |
| Hmotnost stroje | 130 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| CNC řízení | |
| Chlazený kapalinou | |















































