- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS VANSDORF
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS VANSDORF W 100 A
Horizontální vyvrtávačka TOS VANSDORF W 100 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 100 mm |
| Délka pracovního stolu | 1120 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1250 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 3000 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Otočný stůl | |









































