- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS VARNSDORF W100A
Horizontální vyvrtávačka TOS VARNSDORF W100A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 100 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 3000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Hmotnost stroje | 14500 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Otočná hlava (1 osa) | |
| Rychloposuv stolu | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |











































