- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS VARNSDORF WH 63
Horizontální vyvrtávačka TOS VARNSDORF WH 63
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 63 mm |
| Délka pracovního stolu | 890 mm |
| Šířka pracovního stolu | 800 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 18 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1800 1/min |
| Celkový příkon | 5.5 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Rychloposuv stolu | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |











































