- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS W100 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1912049 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 100 mm |
| Délka pracovního stolu | 1250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1250 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 3000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 6020 mm |
| Šířka stroje | 3500 mm |
| Hmotnost stroje | 17.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN POSITIP 850 | |
| NC řízení | |














































