- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS WH 10 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7972 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 100 mm |
| Délka pracovního stolu | 1120 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 3000 kg |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 940 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |















































