- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS WHN 13.8
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 127 mm |
| Délka pracovního stolu | 2489.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1828.8 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 18143.7 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 37.3 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 3000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 3500.1 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 2499.4 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 800.1 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 530 | |
| CNC řízení | |
| Otočný stůl | |
| Chlazený kapalinou | |












































