- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOSHIBA
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOSHIBA BTD 11 B R 3
Horizontální vyvrtávačka TOSHIBA BTD 11 B R 3
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 109.2 mm |
| Délka pracovního stolu | 1600.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1295.4 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 6259.6 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 18.7 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1600 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2006.6 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1498.6 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1447.8 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| TOSNUC 3 CNC | |
| CNC řízení | |
| Chlazený kapalinou | |



















































