- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky UNION
- ›
- Horizontální vyvrtávačky UNION BFKP-130 CNC
Horizontální vyvrtávačka UNION BFKP-130 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 130 mm |
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1800 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 12000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 47 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1120 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Celkový příkon | 80 kW |
| Hmotnost stroje | 26 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 355 | |
| Digitální indikace polohy | |
| CNC řízení | |
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |
| Dráha vřetene | |
| Otočný pracovní stůl (2 osy) | |
| Plynulé nastavení rychlosti posuvu | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |












































