- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky UNION
- ›
- Horizontální vyvrtávačky UNION BFT 90/3-1
Horizontální vyvrtávačka UNION BFT 90/3-1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 90 mm |
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1100 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 23 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 1760 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































