- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky UNION
- ›
- Horizontální vyvrtávačky UNION CNC BFT 90/5.2
Horizontální vyvrtávačka UNION CNC BFT 90/5.2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Overijssel |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 7711 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 102 mm |
| Délka pracovního stolu | 1120 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1210 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1600 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 135 | |

















































