- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky BAYKAL
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky BAYKAL HGL 3100x6
Hydraulické tabulové nůžky BAYKAL HGL 3100x6
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adresa | Tuřanka 104 |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 62700 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon | +420 778547838 |
| Kategorie | Nůžky tabulové BAYKAL › |
| Výrobce | BAYKAL › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 251523 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3100 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 20 1/min |
| Celkový příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 1560 mm |
| Délka stroje | 3900 mm |
| Šířka stroje | 2560 mm |
| Hmotnost stroje | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
















































