- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky BEYELER
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky BEYELER GS 6,5/3080
Hydraulické tabulové nůžky BEYELER GS 6,5/3080
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3080 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6.4 mm |
| Výška stroje | 1500 mm |
| Délka stroje | 3700 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































