- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky BOSCHERT
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky BOSCHERT G CUT 2504 CNC
Hydraulické tabulové nůžky BOSCHERT G CUT 2504 CNC
| Čistá cena | 452689 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Nůžky tabulové BOSCHERT › |
| Výrobce | BOSCHERT › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 2600 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 4 mm |
| Minimální tloušťka řezání plechu | 2 mm |
| Maximální úhel řezu | 1.3 st |
| Maximální vzdálenost sedla | 1000 mm |
| Počet svorek na plechu | 13 ks |
| Pracovní tlak | 25.5 MPa |
| Výška stroje | 1710 mm |
| Délka stroje | 2940 mm |
| Šířka stroje | 3470 mm |
| Hmotnost stroje | 5.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| Osvětlení řezací linky | |

















































