- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky CINCINNATI
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky CINCINNATI 5 FLS-20
Hydraulické tabulové nůžky CINCINNATI 5 FLS-20
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 5080 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 15.9 mm |
| Výška pracovního stolu | 971.6 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 20 1/min |
| Vzdálenost mezi rámy | 5156.2 mm |
| Výška stroje | 2946.4 mm |
| Délka stroje | 6019.8 mm |
| Šířka stroje | 1930.4 mm |
| Hmotnost stroje | 42.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































