- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky DIGEP
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky DIGEP DLB 6/3050
Hydraulické tabulové nůžky DIGEP DLB 6/3050
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Pennsylvania |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 2540 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6 mm |
| Celkový příkon | 14.9 kW |
| Výška stroje | 1778 mm |
| Délka stroje | 3860.8 mm |
| Šířka stroje | 1600.2 mm |
| Hmotnost stroje | 7.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |














































