- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky HERCULES
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky HERCULES 12X3/8
Hydraulické tabulové nůžky HERCULES 12X3/8
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3048 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 9.5 mm |
| Výška pracovního stolu | 812.8 mm |
| Počet svorek na plechu | 12 ks |
| Vzdálenost mezi rámy | 4064 mm |
| Výška stroje | 2159 mm |
| Délka stroje | 4495.8 mm |
| Šířka stroje | 2311.4 mm |
| Hmotnost stroje | 11.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| Digitální odečet polohy zadního dorazu | |










































