- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky LOTZE
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky LOTZE WSHY 30/6
Hydraulické tabulové nůžky LOTZE WSHY 30/6
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3000 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6 mm |
| Výška stroje | 1360 mm |
| Délka stroje | 3500 mm |
| Šířka stroje | 1950 mm |
| Hmotnost stroje | 6.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |










































