- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky PROMECAM
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky PROMECAM 100
Hydraulické tabulové nůžky PROMECAM 100
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3048 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6.4 mm |
| Vyložení | 508 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 70 1/min |
| Výška stroje | 1701.8 mm |
| Délka stroje | 3505.2 mm |
| Šířka stroje | 2133.6 mm |
| Hmotnost stroje | 8.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































