- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky WEINBRENNER
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky WEINBRENNER TSV 16/4100
Hydraulické tabulové nůžky WEINBRENNER TSV 16/4100
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 12778740 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 4100 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 16 mm |
| Vyložení | 300 mm |
| Maximální vzdálenost sedla | 1500 mm |
| Celkový příkon | 45 kW |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 4800 mm |
| Šířka stroje | 3500 mm |
| Hmotnost stroje | 28 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
















































