- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy ADIRA
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy ADIRA QH 30-15
Hydraulický ohraňovací lis ADIRA QH 30-15
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Kent |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 30 t |
| Maximální délka ohybu | 1500 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 100 mm |
| Vyložení | 250 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































