- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy CINCINNATI
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy CINCINNATI 135FM II
Hydraulický ohraňovací lis CINCINNATI 135FM II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Záruka 1 měsíc |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 5005 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 122.5 t |
| Maximální délka ohybu | 3048 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 203.2 mm |
| Šířka spodní stolu | 3048 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2590.8 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 7366 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 6858 mm/s |
| Maximální vzdálenost od dorazu | 609.6 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Cincinnati Form Master II | |
| Nožní ovládání | |









































