- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy DURMA
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy DURMA HAP 2035
Hydraulický ohraňovací lis DURMA HAP 2035
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 35 t |
| Maximální délka ohybu | 2050 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 805 mm |
| Šířka spodní stolu | 140 mm |
| Objem olejové nádrže | 60 l |
| Příkon | 4 kW |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 2950 mm |
| Šířka stroje | 1050 mm |
| Hmotnost stroje | 2.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální odečet polohy zadního dorazu | |
| Osvětlení | |












































