- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy LINARES
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy LINARES PSO 20-40
Hydraulický ohraňovací lis LINARES PSO 20-40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Aube |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 40 t |
| Maximální délka ohybu | 2500 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 120 mm |
| Šířka spodní stolu | 90 mm |
| Vyložení | 200 mm |
| Výška stroje | 2350 mm |
| Délka stroje | 2500 mm |
| Šířka stroje | 1120 mm |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































