- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy PINCHARD DENY
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy PINCHARD DENY BB 100
Hydraulický ohraňovací lis PINCHARD DENY BB 100
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Aube |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 100 t |
| Maximální délka ohybu | 3000 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 200 mm |
| Vyložení | 315 mm |
| Výška stroje | 2080 mm |
| Délka stroje | 3050 mm |
| Šířka stroje | 1650 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































