- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy Vöst
- ›
- Hydraulické ohraňovací lisy Vöst BA 550/6-PK
Hydraulický ohraňovací lis Vöst BA 550/6-PK
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1960 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 8101 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 550 t |
| Maximální délka ohybu | 6050 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 120 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 3960 mm |
| Vyložení | 400 mm |
| Výška stroje | 6455 mm |
| Délka stroje | 6450 mm |
| Šířka stroje | 4400 mm |
| Hmotnost stroje | 68 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
















































