- UniMachines
- ›
- Průmyslové pece
- ›
- Kalící pece
- ›
- Kalící pece Mahler
- ›
- Kalící pece Mahler DLE 650/220/3000 G
Kalící pec Mahler DLE 650/220/3000 G
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 5013 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výška pece | 2600 mm |
| Šířka pece | 2000 mm |
| Délka pec | 19500 mm |
| Pec hmotnost | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |





















































