Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 350 mm |
| Minimální rychlost pilového krmiva | 20000 mm/min |
| Maximální průměr okružní pila | 140000 mm/min |
| Celkový příkon | 2.2 kW |
| Výška stroje | 1300 mm |
| Šířka stroje | 1780 mm |
| Délka stroje | 2100 mm |
| Hmotnost stroje | 0.58 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































