Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Ohio |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 89.9 mm |
| Maximální průměr okružní pila | 315 mm |
| Maximální rychlost otáčení pily | 3400 1/min |
| Minimální rychlost pilového krmiva | 23000 mm/min |
| Maximální průměr okružní pila | 46000 mm/min |
| Hmotnost stroje | 0.453592 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |
















































