Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Není určeno |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Stroj unplugged |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr okružní pila | 630 mm |
| Výška stroje | 195 mm |
| Šířka stroje | 130 mm |
| Délka stroje | 190 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulický svěrák | |
| Ruční svěrák | |












































