- UniMachines
- ›
- Pily
- ›
- Kotoučové pily
- ›
- Kotoučové pily Pressta Eisele Emmegi
- ›
- Kotoučové pily Pressta Eisele Emmegi LMS 500 PV
Kotoučová pila Pressta Eisele Emmegi LMS 500 PV
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 030122 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr okružní pila | 500 mm |
| Maximální rychlost otáčení pily | 66 1/min |
| Výška stroje | 1500 mm |
| Šířka stroje | 1150 mm |
| Délka stroje | 1050 mm |
| Hmotnost stroje | 0.39 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































